مخازن سرمایشی

دستگاه  air purger  ( تصفیه کننده مبرد ) یک دستگاه ساده ، محکم با ظرفیت بالا برای خارج کردن گازهای غیر قابل انتقال یا گازهای ناخواسته و احتمالی  تولید شده در سیستم میباشد .وجود این نوع گازها باعث کارایی کمتر سیستم و بروز عیب در سیستم میشود که ممانعت از ورود این نوع گازهای  در قبل از مکش مبرد ،کارایی و عمر سیستم بیشتر میشود .

اگر چه مقدار خیلی ناچیزی از گاز غیر قابل میعان (غیر چگالنده )در مبردها وجود دارد اما مولفه های دیگری هم مانع انتشار مبرد خالص میشود .به همین منظور توصیه میشود که گازها بصورت حباب از مخزن خارج شوند .به همین دلیل از اب برای سیستم امونیاکی و از روغن برای سیستم هالوکربن ها در این مخزنها برای خروج حباب استفاده میشود .با توجه به اینکه تشخیص گاز در هالوکربنها در مقایسه با امونیاک  مشکل تر میباشد لذا  برای اطمینان بیشتر  بهتر است که یک سنسور تشخیص گاز در نزدیک دریچه خروجی گازهای غیر قابل میعان نصب شود .

مخزن آب (تصفیه آب ) سری MWP

آلودگی آب مبرد آمونیاک در بسیاری از سیستم های یخچال معمول است. خصوصیات حلالیت آمونیاک در آب اجازه می دهد که محلول آمونیاک آبی تشکیل شود که جایگزین مبرد آمونیاک بی آب است. 

مخزن تصفیه هوا سری MAP

دستگاه  air purger  ( تصفیه کننده مبرد ) یک دستگاه ساده ، محکم با ظرفیت بالا برای خارج کردن گازهای غیر قابل انتقال یا گازهای ناخواسته و احتمالی  تولید شده در سیستم می باشد 

تماس با ما
سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی
پلاک ۱۹۰، مجتمع تجاری اداری بهار
طبقه همکف، واحد ۶، فروشگاه ایران سرما

021-77618367
021-77685080

  021-77618778

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما همراه باشید!!

از طریق شماره همراه زیر با شبکه های اجتماعی باما در تماس باشید

09212183556